| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Εφαρμοστέος αγωγός | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Ειδικότητα | Τεχνουργημένα από κράμα αλουμινίου υψηλής αντοχής |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
|---|---|
| Διαμόρφωση | Ρυθμίσεις καλωδίου καλωδίου |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατηγορία προϊόντων | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Ετικέτα | Suntech |
|---|---|
| Μαξ. Ανοίξτε. | 14-48 mm |
| Τύπος γραμμής μεταφοράς | Εργαλεία και εξαρτήματα για ράβδους |
| Βάρος | 1-18 κιλά |
| Ονομασία προϊόντος | Δοκιμαστικό λαβήμα αλουμινίου LGJ25-LGJ1120 Max.48mm |
| Ονομασία | Δυναμικό κουμπί |
|---|---|
| Σχήμα | Βενζίνη ή diesel |
| Χρήση | τράβηγμα |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Δυναμικότητα | 80KN |
| Ονομασία | Στρογγυλοί ευθείας γραμμής |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον, κράμα αργιλίου |
| Φρέμα | Σιδηρουργικό σωλήνα |
| Δυναμικότητα | 10KN |
| Τύπος | Καλώδιο γήπεδο κυλίνδρου |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10171-10199 |
| Σχήμα | SHD-120x30 |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25~500 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5-20KN |
| Όνομα | Καλώδιο γήπεδο κυλίνδρου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21171-21194 |
| Σχήμα | SHL1 |
| Διάμετρος | <150mm> |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5KN |
| Ονομα | Επικεφαλής πίνακες για τέσσερις αγωγούς δεσμών |
|---|---|
| Αρ. | 17231-17239 |
| Μοντέλο | SZ4A-13 |
| Πλάτος διαταραχής | 100-125 χιλιοστά |
| Βάρος | 139-150 κιλά |
| Ονομα | Παγκόσμιος λαβήτης |
|---|---|
| Μοντέλο | 1000 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Βάρος | 10,3-2,8 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |