| Κατηγορία χάλυβα | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σύνθετο ή όχι | Άλλες από αλουμινένιο |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστροφή πλεγμένο ατσάλινο σύρμα σκοινί |
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα |
| Είδος | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Καταστροφή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Ονομα | Ατσάλινα πλεγμένα σχοινιά αντιστροφής |
|---|---|
| Αρ. | 18117-18156 |
| Δομή | 12 ρεύμα/18 ρεύμα |
| Διάμετρος | 942mm |
| Δύναμη θραύσης | >54->817KN |
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
|---|---|
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Κατασκευή | Πολυκλωνικό, Πολυστρωματικό |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Διάμετρος μονής δέσμης | 2.55mm |
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
|---|---|
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Συνολικό βάρος | 642 κιλά |
| Πλάτος | MAX 3100 mm |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Ονομαστική ημέρα | 11mm |
|---|---|
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Υλικό αγωγού | Κράμα αργιλίου |
| Applications | Cranes, Elevators, Winches, Marine Rigging |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
|---|---|
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Καλωδίου | 9-30 mm |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Βαθμός χάλυβα | Σχοινί χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάγραμμα συρματόσχοινου | 18 χιλιοστά |
| Επιφάνεια | Τεχνητά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Εμπειρία κατασκευής | 15 χρόνια |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |