| Ονομασία του προϊόντος | Αντιστροφή πλεγμένο σίδερο σχοινί |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Διάμετρος | 9 mm-42 mm |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| Βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Ονομασία | Δαχτυλόπλεγμα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνητά |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Διάμετρος | 8-30mm |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Διάμετρος | 532mm |
| Φρέμα | Ρολ από χάλυβα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικό | Πιλοτικό σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Άρθρο | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Διάμετρος | 24mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| σπάζοντας φορτίο | 360KN |
| Τυπικό μήκος | 1000 μ. |
| Ονομασία | Ατσάλινα πλεγμένα σχοινιά αντιστροφής |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 18117-18156 |
| Δομή | 12 Σταθείτε / 18 Σταθείτε |
| Διάμετρος | 942mm |
| Δύναμη σπάσματος | 54-817 |
| όνομα | Ατσάλινα πλεγμένα σχοινιά αντιστροφής |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 18117-18156 |
| Διάμετρος | 942mm |
| Δύναμη θραύσης | > 817KN |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Αριθμός αντικειμένου | 13101 |
|---|---|
| Σχήμα | ΣΚΔΖ-0.5 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 2 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |