| Ονομασία του προϊόντος | Ατσάλινο σχοινί κατά της στρέβλωσης |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Ονομασία | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| ΣΤΡΑΜΠΟΙ | 12,18 |
| Επιφάνεια | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Διάμετρος | 9-32 χιλιοστά |
| Υλικό | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Διάμετρος | 18MM |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάρκεια | 1000 μέτρα σε τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Ονομασία του προϊόντος | γαλβανισμένο σκέλος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σύνθεση | Εξάγωνο με 12 ή 18 ίνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Γαλβανισμένο χαλύβδινο συρματόσχοινο |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Άρθρο | Αντιστρέψιμο σχοινί πιλότου |
| Σειρά καλωδίων | 4 mm-32 mm |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνητά |
| Δομή | Έκταγωνός 12 νήματα 18 νήματα |
| Υλικό | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Ρολ | 1000m/τροχούνι |
| Όνομα προϊόντων | Αντι-στρίψιμο του σχοινιού χάλυβα |
|---|---|
| Δομή | 12 σκέλη |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | Τετράγωνο έξι |
| Επιφάνεια | γαλβανισμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Ονομασία | Ατσάλινο καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με λάδι |
| Χρήση | Εργοτάξιο |
| Άρθρο | Αντι σχοινί καλωδίων συστροφής |
| Ονομασία | Ατσάλινο σκοινί κατά της στροφής |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευαστική ράβδος |
| Τύπος | Hexagon |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φρέμα | Ρολ |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Διάμετρος | 9-30 mm |
| Άρθρο | Αντιστρέψιμο πλωτό σχοινί εξάγωνο με 12 γαλβανισμένα νήματα |