| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 408*80mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τριπλής τροχαλίας |
| Διάμετρο | 80mm ή προσαρμόστε |
| Δυναμικότητα | 40KN |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικά | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστικές Εργασίες |
| Χρήση | Αγωγός έλξης |
| βάρος | 25 κιλά |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |
| Υλικό | Ρόδα MC |
|---|---|
| Ονομασία | Σύνδεση της τροχαλίας φραγμών |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20-190kn |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Υλικό | νάυλον, που ευθυγραμμίζεται υψηλής αντοχής με το νεοπρένιο |
| Διάμετρος | 308,508,660,822,916mm |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Εφαρμογή | Τρία στάχυα κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Ονομασία | 3 Συσκευασμένα Μπλοκ |
| Φορτίο | 5kn,10kn |
| Χρήση | Κατασκευή Γραμμής |
| Ονομασία | Τρία μάζα σχοινί |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10266 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 20,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |