| Σχήμα | 10211 και 10212 |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού διπλής τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Εφαρμοστέος αγωγός | LGJ300-500 |
| Ονομαστικό φορτίο | 25kn |
| Ονομασία του προϊόντος | Συγκεντρωμένο μπλοκ τροχαλιού οδηγού |
|---|---|
| Διάμετρος | 508.660.822 |
| Υλικό | MC Nylon |
| αριθμός ροδών | 1,3,5,7,9 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | ΔΕΝΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΠΆΓΓΟ ΦΡΑΓΜΟΙ 750MM |
|---|---|
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
| Μπλοκάρισμα | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Δυναμικότητα | 20KN-150KN |
| Χρησιμοποιείται | Φραγμός μεγάλων διαμέτρων |
|---|---|
| μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Υλικό | Ρόδα MC |
| Άρθρο | Νάυλον ρόδες για τη σύνδεση του φραγμού |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Χάλυβας και νάιλον |
| Σχήμα | SHDN660 SHSQN750 SHSQN822 SHWQN916 |
| Εσωτερικό μέγεθος | 408.560, 640, 710, 800 χιλ. |
| εξωτερικό Dia | 508.660.750, 822, 916 χιλ. |
| Χρονοδιάγραμμα συναλλαγής | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CFR, CIF |
|---|---|
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγών |
| Διάμετρος αγωγού | Μέχρι 30 mm |
| Υλικό | Νάυλον ρόδες |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μαέστρος χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Διοικητής | LGJ240-400 |
| βάρος | 8 κιλά |
| Αριθμός αντικειμένου | 10226 |
|---|---|
| Σχήμα | SH80S |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 20,8 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |