| Τύπος | Τροχαλία καλωδίων |
|---|---|
| Βάρος | 4.5-4.8KG |
| Σειρά (χιλ.) | 150 |
| Ονομαστικό φορτίο (KN) | 12 |
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Ονομα | Με τρία καλώδια κύλινδρος |
|---|---|
| Ισχύστε | Υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 2t |
| Υλικό κυλίνδρων | Νάυλον ή αργίλιο |
| Επιφάνεια | ΓΑΛΒΑΝΙΣΜΕΝΟΣ Η ΧΡΩΜΑΤΙΖΟΝΤΑΣ |
| Υλικό | Ρολάρι νάιλον ή ρολάρι αλουμινίου |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Ανώτατη διάμετρος καλωδίων | 180mm ή προσαρμοσμένος |
| Διάγραμμα κυλίνδρων μεταφοράς | 60 χιλιοστά |
| Αριθμός κυλίνδρου μεταφοράς | 4-8 |
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 160x230mm |
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου |
| Βάρος | 13KG |
| Dia καλωδίων | λιγότερο από 200mm |
| Τύπος | Κύλινδρος οδηγών |
|---|---|
| Ρόδα | Τρία ή έξι |
| υλικό ροδών | Νάυλον ή αργίλιο |
| Χρησιμοποίηση | Προστασία καλωδίου |
| Πλαίσιο | Galvanzied |
| όνομα προϊόντων | Υπόγειο καλώδιο που τραβά το νάυλον κύλινδρο καλωδίων MC |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δύναμη Suntech |
| 404 Not Found | Για να προστατεύσουν τα καλώδια |
| Χρήση | Στην περιοχή |
| Μεγέθη | Προσαρμόστε |
| Όνομα | Καλά κύλινδρος καλωδίων |
|---|---|
| Ισχύστε | Καλώδιο που τραβά το έδαφος |
| Στοιχείο | 21282 |
| Μέγεθος ροδών | 160*80mm |
| Κατώτατο μέγεθος | 110mm |
| Ονομασία | Μπλοκ με τροχό γείωσης |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων |
|---|---|
| Τύπος | Κύλινδρος καλωδίων |
| Βάρος | 9.8-10.8kg |
| Στοιχείο | Κύλινδρος οδηγών καταπακτών για την προστασία του καλωδίου με τη ρόδα αργιλίου |
| Σημείο πώλησης | Φραγμός τροχαλιών |
| Σχήμα | SHC100C |
|---|---|
| Dia σωλήνων | 100 χιλιοστά |
| Χρησιμοποιώντας | Προστατευτικό καλώδιο |
| Εφαρμόστε | Υπόγειος χώρος |
| Βάρος | 20 κιλά |