| μέγεθος | 508,660822 και 916 mm |
|---|---|
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών με κύλινδρο γείωσης |
| Τροχοί | 1,3,5,7 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Χρήση | Εργασίες κατασκευάσματος |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 60-120KN |
| Εξωτερική διάμετρος | 1160mm |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
| Μέγιστη διάμετρος αγωγού | LGJ1250 |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Ονομασία | Αλουμινένιο σχοινί που τραβάται από τροχαλία |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, κράμα αργιλίου |
| Εφαρμογή | Εργασίες γραμμών μεταφοράς |
| Ονομασία προϊόντος | Καλώδιο γης κυλίνδρου ευθείας τύπου |
| επιδόσεις | Ανθεκτικό στη διάβρωση |
| Υλικό | Πλαίσιο από νάιλον, χάλυβα |
|---|---|
| Ονομασία | μπλοκ αγωγού τροχαλίας |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Εφαρμόστε | Τραβώντας αγωγός στην τοποθεσία |
| Μέγεθος | 660X100,660X110 ή προσαρμοσμένο |
| Εφαρμόσιμος κλάδος | Κατασκευαστικά έργα |
|---|---|
| Τύπος | Universal Stringing Block |
| Υλικό | Χάλυβας από κράμα αλουμινίου |
| Ονομασία | Μονό κρεμαστό μπλοκ τροχαλίας κορδόνι γενικής χρήσης |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Sheave μέγεθος | 916*800*110mm, 916*800*125mm |
| Max Conductor | LGJ720 |
| Ονομαστικό φορτίο | 50-150KN |
| Sheaves Numbers | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 408*80mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τριπλής τροχαλίας |
| Διάμετρο | 80mm ή προσαρμόστε |
| Δυναμικότητα | 40KN |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Χρήση | Τράβηξη καλωδίου εδάφους |
|---|---|
| Ονομασία | Κρατήστε το τροχό καλωδίου |
| Σχήμα | DR1 |
| Διάρκεια | 1m |
| Βάρος | 14 κιλά |
| Υλικά | Αλουμίνιο με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τροχαλίας |
| βάρος | 5 κιλά για μια ράχη |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Υπηρεσία | Καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων |