| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Διάμετρος | 532mm |
| Φρέμα | Ρολ από χάλυβα |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| ΣΤΡΑΜΠΟΙ | 12,18 |
| Επιφάνεια | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Διάμετρος | 9-32 χιλιοστά |
| Ονομασία του προϊόντος | γαλβανισμένο σκέλος χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Σύνθεση | Εξάγωνο με 12 ή 18 ίνες |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Τεχνητά |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Ονομασία του προϊόντος | Αντιστροφή πλεγμένο σίδερο σχοινί |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Διάμετρος | 9 mm-42 mm |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| Βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Σειρά καλωδίων | 4 mm-32 mm |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνητά |
| Δομή | Έκταγωνός 12 νήματα 18 νήματα |
| Υλικό | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
| Ρολ | 1000m/τροχούνι |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
|---|---|
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα |
| Διάμετρος | 9-30 mm |
| Άρθρο | Αντιστρέψιμο πλωτό σχοινί εξάγωνο με 12 γαλβανισμένα νήματα |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Ατσάλινο σχοινί κατά της στρέβλωσης |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Υλικό | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Διάμετρος | 18MM |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάρκεια | 1000 μέτρα σε τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Ονομα | Ατσάλινα πλεγμένα σχοινιά αντιστροφής |
|---|---|
| Αρ. | 18117-18156 |
| Δομή | 12 ρεύμα/18 ρεύμα |
| Διάμετρος | 942mm |
| Δύναμη θραύσης | >54->817KN |