| Βαθμός χάλυβα | Σχοινί χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάγραμμα συρματόσχοινου | 18 χιλιοστά |
| Επιφάνεια | Τεχνητά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Εμπειρία κατασκευής | 15 χρόνια |
| Ονομασία | Ατσάλινο καλώδιο |
|---|---|
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Ζυγισμένα με λάδι |
| Χρήση | Εργοτάξιο |
| Άρθρο | Αντι σχοινί καλωδίων συστροφής |
| Ονομασία | Γαλβανισμένο χαλύβδινο συρματόσχοινο |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευή |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Γαλβανισμένος |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Άρθρο | Αντιστρέψιμο σχοινί πιλότου |
| Διάμετρος | 24mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| σπάζοντας φορτίο | 360KN |
| Τυπικό μήκος | 1000 μ. |
| Ονομασία | Δαχτυλόπλεγμα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνητά |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Διάμετρος | 8-30mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Κατηγορία χάλυβα | Χάλυβας |
|---|---|
| Τύπος | Γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή | Κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
| Σύνθετο ή όχι | Άλλες από αλουμινένιο |
| Ονομασία προϊόντος | Αντιστροφή πλεγμένο ατσάλινο σύρμα σκοινί |
| Υλικό | Πιλοτικό σύρμα |
|---|---|
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |
| Άρθρο | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Ονομασία | Ατσάλινο σκοινί κατά της στροφής |
|---|---|
| Χρήση | Κατασκευαστική ράβδος |
| Τύπος | Hexagon |
| Υλικό | Χάλυβας |
| Φρέμα | Ρολ |
| Εφαρμογή | Μεταφορά αεροπορικής γραμμής |
|---|---|
| Υλικό | Χαλύβδινο σύρμα |
| Είδος | Εξαγωνικός 12 ίνες Ζυγισμένο Αντι στρέβλωση Σιδηροτροχιά Σιδηροτροχιά Πιλότος |
| Καταστροφή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάμετρος | 10-30 mm |