| Ονομα | 1160 σειράς String Block |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10168 |
| Μοντέλο | Shdn1160-shsqn1160 |
| Διαρροή | 1/3 |
| Rated Load | 60-120KN |
| Name | Aerial Cable Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10228-21340 |
| Φορτίο ονομαστικού | 5KN |
| Βάρος | 2.7-12.5kg |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Θήκη από κόντρα πλακέ |
| Διάμετρος | 660mm |
|---|---|
| Σχήμα | SHDN |
| Ονομασία | Τροχαλία χορδών |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-60KN |
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομα | Πίνακες κεφαλής για δύο αγωγούς δέσμης |
|---|---|
| Αρ. | 17220-17226 |
| Μοντέλο | SZ2-8 |
| Ονομαστικό φορτίο | 80-180kn |
| Πλάτος διαταραχής | 75-125 χιλιοστά |
| Name | Hoisting Tackle(Aluminum Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 11301-11353 |
| Model | QHL1x1-QHL10x3 |
| Sheave | 1/2/3 |
| Rated Load | 10-100KN |
| Σχήμα | 660mm |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5,7,9 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Κατασκευή περιοχών τηλεπικοινωνιών |
| Όροι | ΑΛΥΣΊΔΑ ΡΟΛΟΓΙΟΎ, CIF, CFR |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10171-10199 |
| Σχήμα | SHD-120x30 |
| Εφαρμοστέο ACSR αγωγού | LGJ25~500 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5-20KN |
| Ονομασία | Σιδηροτροχιακό μπλοκ γείωσης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10331-10344 |
| Σχήμα | SHT-120X35 |
| Sheave μέγεθος | 120x30-200x60 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 5-20KN |
| Ονομασία | Μετατροπές υψηλών ταχυτήτων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 12141-12143 |
| Σχήμα | ΤΑΣ1-5/8/16/30 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 50-300 κιλά |
| Διάμετρος | 308-916 mm |
| όνομα | Πίνακες κεφαλής για τρεις αγωγούς δέσμης |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 17228-17230 |
| Μοντέλο | SZ3A-10 |
| Φορτίο ονομαστικού | 100-180KN |
| Βάρος | 114-142 κιλά |