| όνομα | Μετατροπές υψηλών ταχυτήτων |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 12141-12143 |
| Μοντέλο | Επικαιροποιημένα συστήματα |
| Φορτίο ονομαστικού | 50-300KN |
| Διάμετρο | 308-916 |
| Name | Head Boards for Three Bundle Conductors |
|---|---|
| Item No. | 17228-17230 |
| Model | SZ3A-10 |
| Rated Load | 100-180KN |
| Weight | 114-142KG |
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
|---|---|
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Συνολικό βάρος | 642 κιλά |
| Πλάτος | MAX 3100 mm |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Χαρακτηριστικά | Τύπος γάντζου, 1,23,3 μ.χ. |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | Κατασκευή Γραμμής |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| Βάρος | Φως |
| Διάμετρος κάτω | 5075mm |
|---|---|
| Μέγιστο ρεύμα | 100A |
| Μεταλλικό έλαιο | από χάλυβα ή αλουμίνιο |
| Βάρος | 4.5-10 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |