| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών προς τον ουρανό |
|---|---|
| Σχήμα | SHCN80X50A,SHCN120X58A |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5kn και 20kn |
| Υλικά | Αλουμίνιο με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τροχαλίας |
| βάρος | 5 κιλά για μια ράχη |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Υπηρεσία | Καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων |
| Υλικό | Νάιλον, Αλουμίνιο |
|---|---|
| Τύπος | Stringing Blocks |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Ονομασία του προϊόντος | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 120*30-400*80 χλστ |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον, κράμα αλουμινίου με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Δείγμα | Διαθέσιμο |
| Εφαρμόσιμος | Sheave τροχαλιών αργιλίου που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Τύπος | Sheave αργιλίου με το λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Υλικό | Αργίλιο, λάστιχο που ευθυγραμμίζεται |
| Απόδοση | Ανθεκτικός, αντιδιαβρωτικός |
| μέγεθος | 308*75mm και 408*80mm ή προσαρμοσμένος |
| Τύπος | Τρίτροχος |
|---|---|
| Υλικό | Ρόδα αργιλίου με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Ονομασία | Δένοντας με σπάγγο τους φραγμούς με το νεοπρένιο που ευθυγραμμίζεται |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης καλωδίων |
| Ειδικότητα | Λάστιχο νάυλον ή αργιλίου |
| Υλικά | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστικές Εργασίες |
| Χρήση | Αγωγός έλξης |
| βάρος | 25 κιλά |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |