| Μονάδες πώλησης | Ενιαίο στοιχείο |
|---|---|
| μέγεθος ενιαίας συσκευασίας | 50×30×20 εκατοστά |
| Μονόακαθάριστο βάρος | 4 κιλά |
| Διάμετρος σωλήνα | 80 χιλιοστά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 408*80mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τριπλής τροχαλίας |
| Διάμετρο | 80mm ή προσαρμόστε |
| Δυναμικότητα | 40KN |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Μέγεθος τροχού | 200*60mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | Ενιαία Sheave κρεμώντας τροχαλία καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 15KN |
| Funciton | Προστατεύστε το καλώδιο |
| Name | 660 Series Stringing Block |
|---|---|
| Item No. | 10121-10128 |
| Model | SHD660-SHWQN660 |
| Sheave | 1/3/5 |
| Rated Load | 20-60KN |
| όνομα | Universal Stringing Block |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 10295 |
| Διάμετρος τροχαλίας | 178*76 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10KN |
| Βάρος | 4.3kg |
| Ονομα | Μπλοκ χορδών σειρών σειρών |
|---|---|
| Item No. | 10211-10212 |
| Μοντέλο | Η SHR-2.5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 25kn |
| Βάρος | 9.5-11 κιλά |
| Ονομα | Στρογγυλό μπλοκ προς το ουρανό |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10281-10282 |
| Μοντέλο | ΣΚΚΖ-0.5 |
| Φορτίο ονομαστικού | 5KN |
| Βάρος | 1.8-2.1kg |
| Ονομα | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Αρ. Αρ. | 10231-10222 |
| Μοντέλο | Shc-0.5-shcn-1 |
| Φορτίο ονομαστικού | 5-20 kn |
| Βάρος | 1,55-3,8 κιλά |
| Χρήση | Προστασία καλωδίου |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία κυλίνδρων καλωδίων |
| υλικό ροδών | Αργίλιο ή νάυλον |
| Στοιχείο | Τροχαλία κυλίνδρων καλωδίων εισόδων με τις ρόδες αργιλίου για την προστασία του καλωδίου |
| Βάρος | 10Kg |
| Όνομα | Καλά κύλινδρος καλωδίων |
|---|---|
| Ισχύστε | Καλώδιο που τραβά το έδαφος |
| Στοιχείο | 21282 |
| Μέγεθος ροδών | 160*80mm |
| Κατώτατο μέγεθος | 110mm |