| Ονομασία | Αγωγός SHDN που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 40KN, 60KN ή προσαρμοσμένος |
| Σχήμα | SHDN |
| Χρήση | Για τους αγωγούς |
| Τάγμα | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 508*75 |
| ΔΕΣΜΕΣ | 2 ή 4 γραμμές |
| αριθμός ροδών | Μονό |
| Διάμετρος στάχυων | 508 χιλιοστά |
| Υλικό | Τράλι αλουμινίου ή νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Τροχαλία χορδών |
| Χρήστης | ACSR Μαέστρος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μεγάλης διαμέτρου |
| Εγγύηση | ένα έτος |
| Ονομασία | Διοδηγούμενο μπλοκ τροχαλιού |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5 |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος σάπας | 508X408X75mm |
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλιών χορδών |
| επιδόσεις | Κατασκευαστικά έργα |
| Πακέτο | Ξύλινη συσκευασία, σκελετό από χάλυβα |
| Εφαρμόσιμη διάμετρος αγωγού | LGJ400 |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Τράλι | 1 |
| Μέγεθος | 508*100mm,408*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Δομή | Μεσαία ατσάλινη ρόδα, άλλα νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ χορδών εναέριων καλωδίων |
| Εξωδιάμετρος | 508x100mm ή 508x75mm |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον, κράμα χάλυβα ή αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 60KN |
| Διάμετρος αγωγών | Έως 25 mm |
|---|---|
| Πλάτος στάχυων | 75 χιλιοστά |
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Δυναμικότητα | 20-60KN |