| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon Sheaves |
| Τράλι | 1-5 |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 508*100mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 40KN |
| Ονομασία | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Μεσαίο | Τράλι από χυτό χάλυβα |
| Τράλι | 5 |
| Μέγεθος | 508*100 χλστ |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |
| Ονομασία | Αγωγός ελικοπτέρων που δένει με σπάγγο τους φραγμούς |
|---|---|
| Μέγεθος | Ενιαία 508mm |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN-190KN |
| Εμπορικοί όροι | Επικαιροποιημένα προϊόντα |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Διάμετρος των ροδών | 660 |
| Αριθμός | 1,3,5,7 |
| Υλικό | Νάυλον Sheave MC και υποστήριξη χάλυβα |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών αγωγού |
|---|---|
| Εξωτερική διάμετρος | 508 χιλιοστά |
| Εσωτερική διάμετρος | 408 χλστ |
| Πλάτος των ροδών | 75mm ή 100mm |
| Χρήση | Γραμμή μετάδοσης |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Νάυλον MC, υποστήριξη χάλυβα |
| Δυνατότητα φόρτωσης | 20KN, 40KN, 60KN |
| Εφαρμογή | Εργοτάξιο |
| Πακέτο | Δαστική θήκη |
| Σχήμα | φραγμός αγωγών 508X75mm |
|---|---|
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
| Διάμετρο | 75mm ή 100mm |
| Διάμετρος | Έως 25 mm |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| μέγεθος | 508X75mm |
| Ονομασία | 508 Stringing Blocks |
|---|---|
| Κατάλληλο για | Αγωγός ACSR400 |
| Υλικό | Τράλι MC Nylon, Τραλί αλουμινίου από καουτσούκ |
| Μέγεθος | 508*100mm ή άλλα |
| Ονομαστικό φορτίο | 60KN |