| Υλικό | γαλβανισμένο χαλύβδινο σύρμα |
|---|---|
| Διάμετρος | 18MM |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| Διάρκεια | 1000 μέτρα σε τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Βαθμός χάλυβα | Σχοινί χαλύβδινων συρμάτων |
|---|---|
| Διάγραμμα συρματόσχοινου | 18 χιλιοστά |
| Επιφάνεια | Τεχνητά |
| Δύναμη σπάσματος | 210KN |
| Εμπειρία κατασκευής | 15 χρόνια |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Ονομασία του προϊόντος | Ατσάλινο σχοινί κατά της στρέβλωσης |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Ανοίγμα γνάθου | 1 ίντσα |
|---|---|
| Φορτίο ονομαστικού | 10 ~ 30kN |
| Εφαρμόσιμος | 16~18mm |
| Για | 16-18MM ΣΤΕΛΙΝΟΣ ΣΥΡΙΓΟΣ |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Αριθμός Slinces | 9-15 |
|---|---|
| Όνομα_προϊόντος | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Εφαρμόσιμος | 16~18mm |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Ισχύουσα διάμετρο καλωδίου | 10-20 χιλιοστά |
| Σχήμα | SKG70N |
|---|---|
| Ονομασία | Στήριγμα καλωδίων |
| Διάμετρος | 16-18 mm |
| Βάρος | 8.0kg |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομασία | Σχοινί dynema |
|---|---|
| Διάμετρος | 4-18 χιλιοστά |
| Γραμμική πυκνότητα | 9.31-186g/m |
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Σπάστε κόπρανα | 16.6-296KN |
| Διάμετρος καλωδίου | 1517mm |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Ισχύουσα διάμετρο καλωδίου | 10-20 χιλιοστά |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Εφαρμόσιμος | 16~18mm |