| Ονομασία | Κρατητής σχοινιών |
|---|---|
| Σχήμα | SKG70N |
| Βάρος | 8.5 κιλά |
| Μαξ Ντιάμ | 16~18mm |
| Εφαρμογή | Μεταφορά ισχύος |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 50KN |
| Διάμετρος καλωδίου | 1517mm |
| Εφαρμόσιμος | 16~18mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
|---|---|
| Φορτίο ονομαστικού | 10 ~ 30kN |
| Ανοίγμα γνάθου | 1 ίντσα |
| Διάμετρος καλωδίου | 1517mm |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Χρώμα | Ασήμι |
|---|---|
| Όνομα_προϊόντος | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
| Φορτίο ονομαστικού | 10 ~ 30kN |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Αριθμός Slinces | 9-15 |
| Υλικό | Νάυλον σχοινί |
|---|---|
| Ονομασία προϊόντος | Δαχτυλίδι από νάιλον με μονωτικές ίνες |
| Εφαρμογή | Υδραυλική έλξη του ελκυστήρα |
| Διάμετρος | 218mm |
| Ειδικότητα | Υψηλή αντοχή |
| Συμμετρική πίεση | Και οι δύο πλευρές της συμμετρικής τάσης |
|---|---|
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Χρήση | Σφίξιμο Τράβηξη |
| Αδεια | Iso ce |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Όνομα_προϊόντος | ελάτε κατά μήκος του σφιγκτήρα |
|---|---|
| Ισχύουσα διάμετρο καλωδίου | 10-20 χιλιοστά |
| ACSR | 95 έως 120 |
| Χρήσεις | Εφαρμόστε στο λαβάνι ένα ατσάλινο σκοινί κατά της στρέβλωσης. |
| Εφαρμόσιμος | 16~18mm |
| Αριθμός Slinces | 9-15 |
|---|---|
| Χρώμα | Ασήμι |
| Διάμετρος καλωδίου | 1517mm |
| Ανοίγμα γνάθου | 1 ίντσα |
| Φορτίο ονομαστικού | 10 ~ 30kN |