| Άρθρο | Τεχνουργήματα ηλεκτρικού καλωδίου |
|---|---|
| Μέγεθος | 140*160 /160*165 |
| Βάρος | 4 - 5,1 κιλά |
| Ονομαστικό φορτίο | 15 / 12 |
| Εφαρμόσιμο εύρος καλωδίου (mm) | Λιγότερο από 150 |
| Sheave διάμετρος | Φ160*165 |
|---|---|
| ΟΝΟΜΑ | Κύλινδρος τάφρων |
| ΕΦΑΡΜΟΣΙΜΟ ΚΑΛΩΔΙΟ (ΚΚ) | <> |
| Βάρος | 4.5KG |
| Εκτιμημένο φορτίο | 12KN |
| Ονομασία | Τελικό μπλοκ |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 12191-12193 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-160 χιλιοστά |
| Πλάτος τροχαλίας | 36-56mm |
| Πλάτος στάχυων | 36-56mm |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, νάιλον |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-180mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Τυποποιημένη συσκευασία εξαγωγής ή ως απαίτησή σας |
| όνομα προϊόντων | Υπόγειο καλώδιο που τραβά το νάυλον κύλινδρο καλωδίων MC |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Δύναμη Suntech |
| 404 Not Found | Για να προστατεύσουν τα καλώδια |
| Χρήση | Στην περιοχή |
| Μεγέθη | Προσαρμόστε |
| Υλικά | Αλουμίνιο ή νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Stringing Blocks |
| Εφαρμόστε | Κατασκευαστικές Εργασίες |
| Χρήση | Αγωγός έλξης |
| βάρος | 25 κιλά |
| Υλικό | Πλάκες από νάιλον και από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Σχήμα | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Υλικό τροχαλίας | MC Nylon |
|---|---|
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μεταφοράς Μπλοκ χορδών |
| Χρήση | Για Ηλεκτρικό Εξοπλισμό, Κατασκευές Κτιρίων |
| Απόδοση | ανθεκτικό στη φθορά, ανθεκτικό, ανθεκτικό στη διάβρωση, αυτολιπαινόμενο |
| Πακέτο | Κουτί από χαρτόνι ή ως απαίτηση του πελάτη |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Μάρκα | Suntech στην Κίνα |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένο |
| Είδος | 10010 έως 10060 |
| Μοντέλο | 80x50 έως 1160x130mm |
| όνομα προϊόντων | Ρόδες κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| 404 Not Found | Τράβηγμα των καλωδίων |
| Χρήση | Κατασκευή Gound |
| Μεγέθη | 180*200mm |
| Υλικό | Νάυλον |