| Τύπος | Τροχαλία καλωδίων |
|---|---|
| Βάρος | 4.5-4.8KG |
| Σειρά (χιλ.) | 150 |
| Ονομαστικό φορτίο (KN) | 12 |
| Υλικό | κράμα αλουμινίου |
| Ονομασία | Τροχαλία έλξης καλωδίου νάιλον τροχαλίας μπλοκ χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Stringing Blocks |
| Υλικό τροχού | Νάιλον ή αλουμίνιο για προσαρμογή |
| Κουρέματα | Ρουλεμάν ή Ρουλεμάν καρφίτσας για να διαλέξετε |
| Άρθρο | Πλαϊνή τροχαλία ή μεσαία τροχαλία |
| Υλικό | Νάυλον MC |
|---|---|
| Όνομα | Οδηγός κυλίνδρων καλωδίων |
| Ισχύστε | Για την κατασκευή δύναμης |
| Μεγέθη | Προσαρμοσμένος |
| Μέρη | Ρουλεμάν |
| Μέγεθος | Μπλοκ χορδών 408*80mm |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τριπλής τροχαλίας |
| Διάμετρο | 80mm ή προσαρμόστε |
| Δυναμικότητα | 40KN |
| Εγγύηση | Ένα χρόνο |
| Υλικά | Αλουμίνιο με επένδυση από καουτσούκ |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Μπλοκ τροχαλίας |
| βάρος | 5 κιλά για μια ράχη |
| Εφαρμογή | Ηλεκτροφόρο καλώδιο |
| Υπηρεσία | Καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων |
| Υλικό κυλίνδρων | Νάυλον |
|---|---|
| Όνομα προϊόντων | Καλώδιο που τραβά τον κύλινδρο |
| Σειρά καλωδίων | Λιγότερο από 150mm |
| Δομή πλαισίων | Σωλήνας χάλυβα |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων Undergound |
| Υλικό | Αλουμίνιο και νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Ρολάρι τράβηξης καλωδίων |
| Πεδίο | 150 χιλιοστά |
| Δομή | Υποστήριξη ατσάλινου πλαισίου |
| Βάρος | 30,3-8,5 κιλά |
| Φρέμα | Ρολάρι γέφυρας |
|---|---|
| Βάρος | 40,8 κιλά. |
| Ονομαστικό φορτίο | 12KN |
| Πεδίο | <= 150 mm |
| Μέγεθος | 160*165mm |
| Ονομασία | Νάιλον ρόδες για κορδόνια |
|---|---|
| Τύπος | Για μπλοκ χορδών αγωγών |
| ΥΛΟΔΟΣ | MC Nylon |
| Εφαρμογή | Μπλοκ χορδών γραμμής μεταφοράς |
| Διάσταση | 508x100mm |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Ονομασία | Γεωργικό τροχό |
| Πεδίο | Λιγότερο από 150mm |
| Δομή | Υποστήριξη σωλήνων από χάλυβα |
| Εγγύηση | 1 έτος τουλάχιστον |