| Ονομασία | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Τροχός | Δύο. |
| Βάρος | 6.3kg |
| Πεδίο | Επενδύσεις |
| Ονομασία προϊόντος | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολέρ καλωδίου γωνίας τριών σπαθών |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Μέγεθος | Max 150MM |
| Ονομασία του προϊόντος | Στρογγυλό καλώδιο γωνίας |
|---|---|
| Τύπος | Ρολέρ καλωδίου γωνίας τριών σπαθών |
| Εφαρμογή | Κατασκευαστικά έργα |
| Χρήση | Κατάλληλος για τη διάβαση γωνιών καλωδίων |
| Μέγεθος | 0200mm |
| Όνομα προϊόντων | Τριπλός κύλινδρος |
|---|---|
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων Guilde |
| Εκτιμημένο φορτίο | 10KN |
| Πλαίσιο | χάλυβας |
| sheaves | Νάυλον ή αργίλιο |
| Ονομασία του προϊόντος | Γεωργικό τροχό |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον, αλουμίνιο, να διαλέξεις. |
| Τροχοί | 3 |
| Χρησιμοποιώντας | Τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 10KN |
| στοιχείο | Ευθύς κύλινδρος καλωδίων τύπων σχοινιών καλωδίων για το υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
| Χρήση | Τράβηγμα καλωδίων |
| Κύλινδρος για | Καλώδιο που βάζει το πρόγραμμα |
| Υλικό | Ρόδα αλουμινίου ή νάυλον Sheave |
| Ονομα | Με τρία καλώδια κύλινδρος |
|---|---|
| Ισχύστε | Υπόγειο τράβηγμα καλωδίων |
| Φορτίο | 2t |
| Υλικό κυλίνδρων | Νάυλον ή αργίλιο |
| Επιφάνεια | ΓΑΛΒΑΝΙΣΜΕΝΟΣ Η ΧΡΩΜΑΤΙΖΟΝΤΑΣ |
| Πλαίσιο | Galvanzied |
|---|---|
| Certificaiton | ISO |
| Πρότυπο | Κύλινδρος καλωδίων |
| Χωρητικότητα φορτίων | 10KN |
| Βάρος | 10.5kg |
| Name | Corner Ground Roller(Tri-Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 21223-21224A |
| Model | SHL3-SHL4N |
| Rated Load | 10KN |
| Weight | 9-25KG |
| Ονομασία | Εργαλεία για την τοποθέτηση καλωδίων Τύπος ανοίγματος Προστασία καλωδίων Ρολερό καλωδιακή τροχαλία |
|---|---|
| Εφαρμογή | προστασία καλωδίων |
| Βάρος | 6.7Kg |
| Τροχός | Νάιλον |
| Τύπος | Ρολάρι με κροταφικό |