| Όνομα | Στρογγυλοπίνακας τροχόσπισης |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21223-21224Α |
| Σχήμα | SHL3-SHL4N |
| Διάμετρος | 120200mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή ράφι από χάλυβα |
|---|---|
| Τύπος | Εναέριο καλώδιο που δένει με σπάγγο το φραγμό |
| Χρήση | Stringing Blocks |
| Ανώτατο εφαρμόσιμο καλώδιο | 80-200 χιλιοστά |
| Εφαρμόζεται | Γραμμή μετάδοσης |
| Μήκος | 530mm |
|---|---|
| ύψος | 260mm |
| Πλάτος | 230mm |
| Υλικό | Αργίλιο ή νάυλον |
| Φορτίο | 10KN |
| Υλικό | Τράλι από νάιλον ή αλουμίνιο |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Sheave μέγεθος | 80*50mm, 160*40mm, 120*58mm |
| Ονομασία | Ρολάρι στροφής καλωδίων |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 21231-21234 |
| Σχήμα | SHLZ1 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10KN |
| Δομή | Μία-διπλή διαδρομή. |
| Αριθμός αντικειμένου | 17111 |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο | 10KN |
| Βάρος | 0.2kg |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |