| Αριθμός αντικειμένου | 20101-20104 |
|---|---|
| Διάμετρος καλωδίου | 8-20 mm |
| Ονομαστικό φορτίο | 16-45KN |
| Βάρος | 30,8-5,6 κιλά |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Ονομα | Δύο καμάριες λαβήτες καλωδίων γης |
|---|---|
| Μοντέλο | SKDS-1 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Εφαρμοστέο διά | 1115mm |
| Βάρος | 20,6-4,1 κιλά |
| Ονομα | Παράλληλο συρματόσχοινο γης |
|---|---|
| Μοντέλο | SKDP-1 |
| Ονομαστικό φορτίο | 10-30KN |
| Max ανοικτός | 13-26 χιλιοστά |
| Βάρος | 10,2-3,8 κιλά |
| Εύρος μέτρησης | - 50 με 50. |
|---|---|
| Εύχρηστος | Ναί |
| Κατάλληλο ACSR | LGJ400~500 |
| Εφαρμόσιμο πλάτος γωνίας | 100mm |
| Μοντέλο | GXK |
| Υλικό | MC Νάιλον Σίβ |
|---|---|
| Τύπος | Σύνδεση του εξοπλισμού |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών μονής τροχαλίας |
| Ονομαστικό φορτίο | 20kN |
| βάρος | 9.5kg |
| Εξωτερική διάμετρος τροχαλίας | 508 χιλιοστά |
|---|---|
| Εσωτερική διάμετρος τροχαλίας | 408 χλστ |
| Υλικό από στάχυα | Νάιλον ή κράμα αλουμινίου |
| Διάμετρος αγωγού | Έως 25 mm |
| Πλάτος στάχυων | 75mm ή 100mm |