| Ονομασία | Διοδηγούμενο μπλοκ τροχαλιού |
|---|---|
| στάχυα | 1,3,5 |
| Υλικό | MC Nylon Sheave |
| Χρήση | Εναέρια γραμμή |
| Μέγεθος σάπας | 508X408X75mm |
| μέγεθος | 508,660822 και 916 mm |
|---|---|
| Άρθρο | Μπλοκ χορδών με κύλινδρο γείωσης |
| Τροχοί | 1,3,5,7 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Χρήση | Εργασίες κατασκευάσματος |
| Ονομασία | Stringing Blocks |
|---|---|
| Τροχοί | 1,3,5,7,9 |
| Δυναμικότητα | 20-150kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Εφαρμογή | για την κατασκευή ράβδων |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Τύπος | Μπλοκ τροχαλίας |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομασία | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 822x110mm |
| Υλικό | Nylon Sheaves |
|---|---|
| Τύπος | Ομάδα OPGW |
| Εφαρμογή | κορδόνια, κατασκευή καλωδίων |
| Ονομα | ACSR Conductor Stringing Block |
| Μέγεθος | 660x110MM |
| Μέγεθος τροχού | 200*60mm |
|---|---|
| Υλικό | MC Nylon |
| Ονομασία | Ενιαία Sheave κρεμώντας τροχαλία καλωδίων |
| Ονομαστικό φορτίο | 15KN |
| Funciton | Προστατεύστε το καλώδιο |
| Τύπος | Swerve Skyward Stringing Block |
|---|---|
| Άρθρο | 10231-10222 |
| Χρήση | Τράβηγμα αγωγού |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-20KN |
| Ονομασία | Τροχαλία έλξης καλωδίου νάιλον τροχαλίας μπλοκ χορδών |
|---|---|
| Εφαρμογή | Stringing Blocks |
| Υλικό τροχού | Νάιλον ή αλουμίνιο για προσαρμογή |
| Κουρέματα | Ρουλεμάν ή Ρουλεμάν καρφίτσας για να διαλέξετε |
| Άρθρο | Πλαϊνή τροχαλία ή μεσαία τροχαλία |
| Name | Hold Down Wire Block |
|---|---|
| Item No. | 10241-10244C |
| Applicable Conductor | LGJ120-LGJ720 |
| Rated Load | 10-40KN |
| Weight | 13-55KG |
| Σχήμα | SHND 400*80 |
|---|---|
| Χρήση | Συσσωρευμένοι αγωγοί |
| εγκρίθηκε | ISO |
| Εφαρμογή | Αγωγός που δένει με σπάγγο τα εργαλεία |
| Sheave μέγεθος | Προσαρμοσμένο |