| Περιγραφή | Μπλοκ τροχαλίας χορδών |
|---|---|
| Διάμετρος στάχυων | 660mm |
| Διάμετρος Εσωτερικών Ραχιών | 560 mm |
| Μαέστρος διά | Max 30mm |
| Δυναμικότητα | 20kn-60kn |
| Υλικό | Νάιλον |
|---|---|
| Δυναμικότητα | 6-12T |
| Διάμετρος | 822 χιλιοστά |
| Επικαιροποίηση | LGJ630 |
| Εφαρμογή | Γραμμή μετάδοσης |
| Άρθρο | Μπλοκ τροχαλίας συρματόσχοινου |
|---|---|
| Υλικό | Υλικό MC Nylon |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Τράλι | 1,3,5 |
| Μέγεθος | 508*75mm, 508x100mm |
| Ονομα | Μπλοκ συμβολοσειράς καλωδίων |
|---|---|
| Αρ. | 10228 |
| Μέγεθος της κατάρρευσης | 120x130 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5KN |
| Βάρος | 2.7-12.5kg |
| όνομα προϊόντων | Ρόδες κυλίνδρων καλωδίων |
|---|---|
| 404 Not Found | Τράβηγμα των καλωδίων |
| Χρήση | Κατασκευή Gound |
| Μεγέθη | 180*200mm |
| Υλικό | Νάυλον |
| Ονομασία | Μπλοκ χορδών |
|---|---|
| Τύπος | Κλειδί συστοιχίας καλωδίων OPGW |
| Sheave μέγεθος | Διάγραμμα 660 x 100 mm |
| Εκτιμημένο φορτίο | 20KN |
| Χρήση | Κατασκευαστικά έργα |
| Ονομασία | Μπλοκ αγωγού |
|---|---|
| Άρθρο | 10264 |
| Χρήση | Στην τοποθεσία |
| Υλικό τροχαλίας | Νάιλον |
| Δυναμικότητα | 20kN |
| Ονομασία | Τελικό μπλοκ |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 12191-12193 |
| Ονομαστικό φορτίο | 30-80kn |
| Διάμετρος τροχαλίας | 140-160 χιλιοστά |
| Πλάτος τροχαλίας | 36-56mm |
| Ονομασία | Ενιαίοι δένοντας με σπάγγο φραγμοί |
|---|---|
| Άρθρο | 10261-10274 |
| Χρήση | Κύκλοι σχοινίματος προς τον ουρανό για γραμμές μεταφοράς |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγού |
| Τράλι | Νάιλον ή αλουμίνιο |
| Τύπος | Μπλοκ χορδών αγωγών |
|---|---|
| Υλικό | Αλουμίνιο, Nylon Sheaves |
| Ονομασία | Κρατήστε πατημένο το μπλοκ γραμμής |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ αριθ. |
| Χρήση | Stringing Blocks |