| Πιστοποίηση | ISO |
|---|---|
| Καταγωγή | Ningbo Κίνα |
| Ονομασία | Κρατητήριο σύρματος από κράμα αλουμινίου |
| Σχήμα | SKL |
| Βάρος | 1,4 κλ |
| Υλικό | Χάλυβας |
|---|---|
| Χρήση | ΚΛΑΜΠΕΣ ΚΑΝΟΔΟΥ |
| Ονομαστικό φορτίο | 1t έως 4t |
| Ημέρα | 5~32mm διάμετρος |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως |
|---|---|
| Δομή | Παράλληλο σαγόνι |
| Εφαρμοστέος αγωγός | ΑCSR150~240 |
| Φορτίο ποσοστού | 25KN |
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Κατάλογος υλικών | Άλλα από αλουμίνιο |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Κρεμάσματα αυτοσυνδέσεως OPGW |
| Διάμετρος | 1517mm |
| Τύπος | Πένσα καλωδίων |
| βάρος | 5.6kg |
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
|---|---|
| Πλεονέκτημα | Ελαφρύ βάρος |
| Ονομαστικό φορτίο | 5 έως 20 KN |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Εφαρμογή | Εναέρια γραμμή |
| Σχήμα | SKL-50 |
|---|---|
| Εφαρμόστε | 500-630 LGJ |
| Ονομασία | Κρατητήρα οδηγού |
| Μαξ άνοιγμα | 36 χιλιοστά |
| Βάρος | 60,6 κιλά |
| Ονομασία | Κράτησης άγκυρας τοίχου |
|---|---|
| Δομή | Ενιαίος-δευτερεύον υποστήριγμα |
| Τύπος | Μη τυποποιημένος |
| Τελείωσε. | Γαλβανισμένος |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Εξαγόμενες ξύλινες περιπτώσεις |
| Χρησιμοποιώντας | Προσαρμογή, σάκωση. |
|---|---|
| Εκτιμημένο φορτίο | 80KN |
| Εφαρμοστέος αγωγός | ΑCSR1120 |
| Πλεονέκτημα | Ελαφρύ βάρος |
| Πιστοποίηση | ISO |
| όνομα | Κρατητήρα για αγωγούς με μόνωση από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 13191-13214 |
| Σχήμα | SKJL-1 |
| Ονομαστικό Φορτίο | 10-30KN |
| Διάμετρος | 10-37 χιλ. |
| όνομα | Συσκευή για τη σύλληψη αγωγών από κράμα αλουμινίου |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 13221-13229Α |
| Σχήμα | SKL-7-SKL-80A |
| Ονομαστικό Φορτίο | 7-80KN |
| Μαξ. Ανοίξτε. | 14-48 mm |