| Εφαρμογή | σύνδεση, κατασκευή ηλεκτρικής ενέργειας |
|---|---|
| Φύλο | Άλλα |
| Υλικό | Σιδηρούχιο |
| Χρησιμοποιείται | Σύνδεση |
| Σπάνιο φορτίο ((KN) | 30-80 |
| Μοντέλο | SLX-1-SL250Y |
|---|---|
| Αρ. | 17121-17130 |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-250KN |
| Βάρος | 0.2-8 κιλά |
| Κύρια Διά | 8-30mm |
| Ονομαστική ημέρα | 11mm |
|---|---|
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Υλικό αγωγού | Κράμα αργιλίου |
| Applications | Cranes, Elevators, Winches, Marine Rigging |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
|---|---|
| Διάμετρος θήκης | 5.5-21mm |
| Συνολικό βάρος | 642 κιλά |
| Πλάτος | MAX 3100 mm |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
|---|---|
| Λειτουργία | σύνδεση έντασης |
| Πλάτος | MAX 3100 mm |
| Ένταση σπάσματος | 100KN |
| Τυπική συμμόρφωση | ISO 2408, ASTM A1023 |
| Κύρια Διά | 8-30mm |
|---|---|
| Μοντέλο | SLX-1-SL250Y |
| Εγγύηση | 1 Έτος |
| Ονομαστικό φορτίο | 5-250KN |
| Αρ. | 17121-17130 |