| Διάμετρος | 24mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| σπάζοντας φορτίο | 360KN |
| Τυπικό μήκος | 1000 μ. |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Προδιαγραφές | 6 mm έως 24 mm |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Τύπος | Τυλιγμένο σκοινί |
| Αριθμό μοντέλου | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Ονομασία του προϊόντος | Απομονωμένο σκοινί από νάιλον |
| Ονομασία | Απομονωμένο σκοινί από νάιλον |
|---|---|
| Διάμετρος | 624mm |
| δύναμη σπασιμάτων | 0.9-14KN |
| Γραμμική πυκνότητα | 20-318G/M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κουτί από αντιστοιχισμένο ξύλο |