| Υλικό | Δαχτυλίδι μεταξιού |
|---|---|
| Ονομασία του προϊόντος | Απομονωμένο σχοινί μεταξιού |
| δύναμη σπασιμάτων | 450-4150N |
| Διάμετρος | 624mm |
| Ειδικότητα | Υψηλής ποιότητας |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Προδιαγραφές | 6 mm έως 24 mm |
|---|---|
| Υλικό | Νάιλον |
| Τύπος | Τυλιγμένο σκοινί |
| Αριθμό μοντέλου | Δαχτυλίδι από νάιλον |
| Ονομασία του προϊόντος | Απομονωμένο σκοινί από νάιλον |
| Ονομαστικό φορτίο | 20-100kn |
|---|---|
| Εφαρμόσιμο σχοινί ατσάλινου χάλυβα | 7-24 χιλιοστά |
| Βάρος | 5.6-20 κιλά |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Δαχτυλίδι |
| Χρόνος παράδοσης | 1-2 εβδομάδες |
| Διάμετρος | 24mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Κατασκευή |
| Δομή | Εξάγωνο με 12 ράβδους |
| σπάζοντας φορτίο | 360KN |
| Τυπικό μήκος | 1000 μ. |
| Name | Optical Cable Wire Gripper |
|---|---|
| Item No. | 20101-20104 |
| Rated Load | 20-100KN |
| Applicable Anti Twist Steel Rope | 7-24mm |
| Weight | 5.6-20KG |
| Name | Bolt Type Anti Twist Steel Rope Gripper |
|---|---|
| Item No. | 13191-13176 |
| Model | SKGF-2-SKGF-10 |
| Rated Load | 20-100KN |
| Weight | 5.6-20KG |
| Ονομασία | Απομονωμένο σχοινί μεταξιού |
|---|---|
| Διάμετρος | 624mm |
| δύναμη σπασιμάτων | 450-4150N |
| Γραμμική πυκνότητα | 19-315G/M |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Καρτόνι |