| Ονομασία | Δαχτυλόπλεγμα |
|---|---|
| Τύπος | Τεχνητά |
| Εφαρμογή | Διάταξη γραμμής μετάδοσης |
| Χρήση | Για γραμμή μεταφοράς |
| Διάμετρος | 8-30mm |
| Ονομασία του προϊόντος | Ατσάλινο σχοινί κατά της στρέβλωσης |
|---|---|
| Δομή | 12 και 18 Strand |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 64-172kn |
| βάρος | 00,3-4,22 kg/m |
| Ονομασία | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| ΣΤΡΑΜΠΟΙ | 12,18 |
| Επιφάνεια | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Διάμετρος | 9-32 χιλιοστά |
| Ονομασία | 20 mm ΠΙΛΟΤΙΚΟ ΣΤΑΛΙΟΣ ΤΡΑΜΠΟΥ ΑΝΤΙ-ΣΥΡΙΚΗΣ |
|---|---|
| Τυπικό μήκος | 800 ή 1000 μέτρα προαιρετικά |
| Συσκευή | με τροχιά |
| Δύναμη σπάσματος | 265kn |
| Επιφάνεια | Γαλβανισμένος |
| Ονομασία του προϊόντος | Αλυσίδα αντιστροφής πλέξης |
|---|---|
| σκέλη | 12,18mm |
| Τύπος | Σχοινί χάλυβα |
| Πλεονέκτημα | Τεχνητά υδρατρίδια |
| Ειδικότητα | Σπάζοντας το φορτίο ψηλά |
| Όνομα | Σήκωση χειριστή σχοινίτος |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14183-14186 |
| Σχήμα | HSS408-HSS454 |
| Ονομαστική ανύψωση/σύσυρση | 8/12-54KN |
| μία φορά ταξίδι | 1640mm |
| όνομα | Σήκωση χειριστή σχοινίτος |
|---|---|
| Αριθμός αντικειμένου | 14183-14186 |
| Σχήμα | HSS408-HSS454 |
| μία φορά ταξίδι | 1640mm |
| Διάμετρος σχοινιού από χάλυβα | 8.320mm |
| Name | Hoisting Tackle(Aluminum Sheave) |
|---|---|
| Item No. | 11301-11353 |
| Model | QHL1x1-QHL10x3 |
| Sheave | 1/2/3 |
| Rated Load | 10-100KN |